70 דירות נמכרו בשבוע אחד בדימונה

Pinterest LinkedIn Tumblr +

עוד שיא של מכירת דירות בדימונה, וזה לא מפתיע, בעקבות הפרסום שלנו זה לא מפתיע אותנו שכן רק לפני כחודש כתבנו על תשואת השכירות בין הגבוהות בישראל עם תשואה של כמעט 6%, כשרק שלוש ערים במדינה הציעו תשואה שוטפת של יותר מ-5%. מגמה זו ממשיכה את המגמה של שנת 2019 אז תשואת השכירות השנתית בדימונה עמדה על 4.6%. לכן אין זה מפתיע שבין הרוכשים החדשים, ישנם נציגים ממרכז הארץ ואף מהצפון.

אסיה סיירוס, שמקימה את “שכונת השחר” בדימונה מדווחת כי מכרה 70 דירות במסגרת התוכנית בשבוע אחד במסגרת המחיר למשתכן,  בהיקף מכירות כספי של 60 מיליון שקל.

השכונה החדשה ממוקמת באזור הגבעות הצפוניות של העיר ומשתרעת על שטח של כ-800 דונם עם מעטפת ותשתיות חסרות תקדים לטובת תושבי השכונה בכלל וילדיה בפרט. השכונה תעניק לתושביה סביבה בריאה, נקייה וירוקה והיא כוללת שטחים ציבוריים גדולים ונרחבים של גינות שעשועים ופארקים מוצלים, שבילי אופניים, מזרקות מים, טיילת להולכי רגל, מערכת שבילי אופניים, מבני ציבור, מתנ”ס חוגים, גני ילדים ובתי כנסת.

בני ביטון, ראש העיר בשבע שנים האחרונות הצליח להפיח רוח חדשה בעיר והכריז כי הוא מתכוון לבנות 26 אלף יחידות דיור נוספות כשמהטרה היא להכניס לעיר דם חדש בדמות זוגות צעירים המבינים את הפוטנציאל הטמון בעיר הדרומית המתפתחת.

במסגרת השלב השני של הפרויקט נבנו 303 יחידות הדיור כשמחציתן במסגרת מחיר למשתכן ומחציתן מיועדות לשיווק בשוק החופשי. מאחר והעיר דימונה מוגדרת פריפריה, אין צורך להירשם להגרלת מחיר למשתכן. כל זכאי שיקדים להירשם באתר משרד השיכון, יוכל למלא את הטפסים הרלוונטיים ובמידה ויענה על הדרישות, יוכל לרכוש את הדירה במסגרת מחיר למשתכן ובהנחה משמעותית.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות