שני דימונאים רוססו בגז פלפל על ידי צעיר מהפזורה

Pinterest LinkedIn Tumblr +

שני הצעירים ישבו בשבוע שעבר סמוך לתחנת דלק בכניסה לעיר הדרומית, שתו קפה ושוחחו ביניהם על המצב בדרום. לפתע, וללא שום התראה מוקדמת, הגיח מאחוריהם צעיר בדואי כבן 17, ריסס אותם בגז מדמיע, ונמלט. כמה ימים לאחר מכן הוא כבר נעצר על ידי המשטרה. “מדובר במקרה חמור ופעלנו במהירות ונחרצות”, נמסר מהמשטרה
שני נערים בני 16 מדימונה ישבו בשעת ערב מאוחרת בתחנת דלק סמוכה לכניסה עיר, שתו קפה אכלו ושוחחו ביניהם – כשלפתע הגיח לעברם מאחור צעיר בדואי ששלף תרסיס גז פלפל ריסס אותם ונמלט מהמקום.
“ישבנו לאכול משהו על הספסלים בתחנת דלק ודיברנו על כל מיני נושאים” שחזר אחד הנערים בעדות שמסר לחוקרי המשטרה. “לפתע הגיע מאחור בחור בדואי, ריסס אותנו בגז וברח. צרבו לנו העיניים וסבלנו מכאבים רציניים, אז מיד התקשרנו והזמנו ניידת מגן דוד אדום”.
שני הצעירים טופלו על ידי פרמדיקים של מד”א ולאחר מכן שוחררו לבתיהם. ביום למחרת ניגשו השניים והגישו תלונה בתחנת משטרת דימונה, ושוטרי התחנה ביצעו איכון טלפוני לזירה, ובמקביל לקחו את מצלמות האבטחה בתחנת הדלק בניסיון לאתר את החשוד במעשה.
כמה ימים לאחר מכן, ולאחר חקירה ממושכת, החוקרים עצרו את החשוד במעשה – כאמור צעיר בן 17 מהפזורה הבדואית שבנגב. החשוד הכחיש כי ביצע את המעשה למרות בידי המשטרה היו ראיות, סרטוני אבטחה ואיכון המוכיח שהוא האשם – ובהמשך החקירה הוא הודה לבסוף אבל לא סיפק הסבר למעשיו.
החשד הוא שאותו צעיר ריסס את השניים בגז פלפל בגלל ששוחחו ביניהם על מחיר הפשיעה הבדואית בנגב, ובמשטרה ציינו כי “מדובר במקרה חמור ופעלנו במהירות ונחרצות על מנת לעצור את החשוד במעשה”.
רס”ר צדיק אברהם, ראש צוות מחלק נוער בתחנת משטרת דימונה מסר בתגובה: “מדובר במקרה חמור, ועם קבלת הדיווח פתחנו בחקירה במהלכה עלה בידנו לקשור את זהותו של החשוד, עצרנו אותו והחקירה נמשכת. אני פונה לציבור ההורים לגלות מעורבות הורית בנעשה עם ילדיהם בפרט בתקופת החופש ובכל מקרה מעורר חשש להתקשר למוקד 100 של המשטרה”.

צפו בוידאו

 

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות