ראש עיריית דימונה נגד ההתאחדות לכדורגל

Pinterest LinkedIn Tumblr +

לאור הרפורמה של ההתאחדות על הגבלת תקציב של הליגות הנמוכות עד מיליון שקל, אך בני ביטון ראש עירית דימונה נסער מהההחלטה של בית הדין וכבר מחר צפוי להגיש עתירה לבית הדין העליון. ביטון: “זאת בושה. לא מבין את האטימות”

ליגה א’ סוערת בעקבות ההחלטה של בית הדין של ההתאחדות לכדורגל לדחות את העתירה של 10 קבוצות כנגד הרפורמה של ההתאחדות לכדורגל. בבית הדין קיבלו את ההחלטה להמשיך את הרפורמה והדבר גרם לסערה גדולה בעיקר אצל אנשי מועדון ספורט דימונה וראש העירייה בני ביטון.

אנחנו לא מתכוונים לוותר. כבר מחר נגיש עתירה בבית הדין העליון ומשם נלך לבית משפט אזרחי ואם זה לא יעזור – אז כל הקבוצות שעתרו לא יפתחו את העונה. אני יכול לאשר לראשונה כי כסגן השלטון המקומיי אנחנו בוחנים לפתוח התאחדות נפרדת שתהיה ממומנת על ידי השלטון המקומי. לא יכול להיות שאנחנו משלמים כסף ולא מקשיבים לנו”.

ביטון הוסיף וסיפר: “יו”ר ההתאחדות שינו זוארץ היה אצלי לפני 3 ימים והסברתי לו שזאת החלטה גרועה. השקענו בבניית אצטדיון חדש, הבאנו צוות מקצועי וניהולי איכותיים וכעת הכל הולך לפח. זה לא ייתכן. זה לא קורה בליגת העל ולא יקרה בליגה א’. אני בעד הרפורמה ובעד שתהיה בקרה תקציבית כמו בליגות הבכירות”.

ההחלטה של התתאחדות באה בעקבות הוצאת כספים רבים בליגות הנמוכות שם רוב השחקנים עובדים בעבודות נוספות והכדורגל הוא עיסוק משני ולא מקצועי ולכן ההתאחדות רואה בזה ביזבוז כספי ציבור כאשר משולמות לשחקני הליגות הנמוכות משכורות עתק.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות