סמ”ר נועם יוסף אבו בן 20 מדימונה נהרג ברצועת עזה.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

צה”ל התיר לפרסום הערב (רביעי) כי סמ״ר נועם יוסף אבו, בן 20 מדימונה, לוחם בגדוד 931, חטיבת הנח״ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה. בכך עלה מניין חללי צה”ל שנפלו מאז החלה הפעולה הקרקעית ברצועה ל-34.
סמ”ר נועם יוסף אבו בן ה-20 מדימונה, לוחם בגדוד 931 בחטיבת הנח”ל, נפל בקרב בצפון רצועת עזה. הודעה נמסרה למשפחתו. כמו כן, שני לוחמים מגדוד 7107, לוחם מגדוד 198 ולוחם מגדוד 196 נפצעו באורח קשה בקרבות שונים היום בצפון רצועת עזה, משפחותיהם עודכנו.

ליעד אבו בן דודו של נועם כתב: “אני לא מסוגל לראות תמונות שלו. בכיפור האחרון היינו ביחד וחיבקתי אותו, זכיתי לשיר לו בבר-מצווה. שרתי היום את גיבור של אמא כמו ששרתי בבר מצווה שלו את השיר הזה. גדלנו בילדות מאושרת, כל פעם שדיברנו על מוזיקה הוא הציע לשיר שירים שאהב, תמיד הוא איחל לי להצליח במוזיקה ופרגן לי, התמונה שלנו ביחד לא יוצאת לי מהראש”.
נועם היה הראשון להתנדב, לסייע ולהקשיב. מאמן הכדורגל של נועם בעיר דימונה, משה גרוס ספד לו, “לזכר נועם יוסף אבו.
ילד מדהים עם חיוך ענק, הייתי המאמן שלו מקבוצת ילדים ב’ ועד הנוער, כולל. שחקן שחשבתי שנראה אותו ברמות הכי גדולות – כל אימון הגיע עם מוטיבציה ללמוד. בשנה שהיינו בקבוצת ילדים ב’ לקחנו אליפות, הוא היה אחד השחקנים הכי חשובים שלי ושל מחלקת נוער. והעתיד שלו היה לבוגרים. היה לי הכבוד לאמן את נועם יוסף ואת ברק בן דוד, זיכרונם לברכה
השם יקום דמם”.
ראש עיריית דימונה, בני ביטון כתב: “‏‎נועם, כשמו כן הוא, היה נעים הליכות ואהוב על הבריות, ילד בעל טוהר מידות, חייכן ואהוב על כולם.
משפחה, חברים ומכרים מספרים על נועם שתמיד היה הראשון להתנדב, לסייע ולהקשיב. ‏‎סיים את לימודיו בהצטיינות ותמיד היה לו חשוב להוכיח לכולם ובעיקר לעצמו שהוא מסוגל!
‏‎נועם חלם על שירות קרבי, להלחם למען המדינה שלנו ולמען החברים שלו שנפלו בקרב.
משפחת דימונה כואבת את לכתו, יהי זכרו ברוך”.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות