נעצר ילד מדימונה ללא מסיכה

Pinterest LinkedIn Tumblr +

עד כמה היד קלה על ההדק, שוב משטרת ישראל ובמקרה זה משטרת דימונה נוהגת בכוח כלפי ילד שלא עטה מסיכה על פניו כך לפי דברי הוריו.
המשטרה פרסמה היום את התיעוד ממלמת השוטר על מעצר הילד מדימונה שלא עטה מסיכה לפניו, הנער עם צרכים מיוחדים שלא בדיוק הבין את המתרחש ולא הבין את הסיטואציה נקלע לעימות עם השוטרים, השוטרים ריתקו את הילד לרצפה תוך שהוא צועק כי מכאיבים לו, בסרטון של המשטרה רואים שהנער סירב להזדהות והוזהר מספר פעמים קודם לכן לעטות מסיכה.
האירוע בא בעקבות התחלואה ההולכת ומתגברת בדימונה, וכניסה של אזרחים רבים לבידוד כולל תלמידי בית ספר רבין בעיר.
לאחר שהילד סירב להזדהות השוטרים עצרו את הנער ועיכבו אותו לחקירה בתחנת דימונה, נער נוסף שהיה במקום התנגד אף הוא למעצר והחל מאבק אלים בין השוטרים לבין הנערים שכלל דחיפות וקללות. חשוב לציין שהתיעוד שפרסמה המשטרה ממצלמת הגוף של השוטר – הוא ערוך ומצונזר, ולא נשקפת ממנו התמונה המלאה של האירוע.
אבי הער טען כי השוטרים שברו לנער שיניים הילד הוא תלמיד חינוך מיוחד עם צרכים מיוחדים והתפתחות איטית ולא הבין מה רוצים ממנו.
מהמשטרה נמסר כי שני צעירים הוזהרו לאחר שהיו ללא מסיכות בשטח ציבורי וכעבור זמן קצר שוב פגשו השוטרים את הנערים ללא מסיכות, אחד מהם ברח והשני סירב להזדהותוהתנגד בכוח למעצר, בכל מקרה האירוע נבדק על ידי משטרת ישראל.

דימונה היא העיר שבה שיעור הגידול הגבוה ביותר של חולים מאומתים בשלושת הימים האחרונים (ביישובים עם מעל 20 חולים) עם 69% שמגלמים עלייה של 52 חולים.

שתף ברשתות החברתיות.

כתוב תגובה