ממלאת מקום ראש עיריית דימונה ראש העיר הטריד אותי מינית

Pinterest LinkedIn Tumblr +

סערת הההטרדות שקפצה מארצות הברית לארץ ממשיכה ומגיעה גם לדימונה, בהמשך לדיווח בנענע 10 אילנה אזולאי בכירה בעירית דימונה התלוננה במשטרה כי ראש עירית דימונה בני ביטון הטריד אותה מינית, לדבריה ראש העיר במספר מקרים לחש לה לאוזנה ” בואי תהיי המאהבת שלי”
יש לציין שבין אילנה אזולאי לביטון יש יריבות ארוכה מאוד. הסיכסוך הוא ארוך שנים ובמועצת העיר מתוכננת מחר הצבעה להדחת אזולאי מתפקידה, שאותה יזם ביטון עצמו. מבקריה מציינים כי יש קשר בין המהלך הפוליטי שנרקם נגדה, לבין העיתוי שבו היא מתלוננת. לכן, לדבריה, מסרה בעבר למשרד עורכי דין גדול פירוט מסודר של ההטרדות. “זה היה לפני כ-8 חודשים, באחד המשרדים, זה תיעוד אישי שלי. זה לא קשור בכלל להדחה”, טענה.
בתלונה שהגישה אילנה אזולאי עוד אתמול למשטרת באר שבע, היא גם מצרפת הקלטה מישיבה סגורה עם ביטון, שבה השתמש במילה “מאהבת” בניסיון להדוף ביקורת מקצועית שהטיחה לעברו. אחרי שהיה ממדר אותי ומבודד אותי, הוא היה מביא אותי למפגשים של בוררות. אז הוא היה מתנצל ואומר בקול רם שהוא אשם ולא יעשה את זה יותר.
מדובר בעדות חד משמעית של בעלת תפקיד בכירה ומוערכת בדימונה – מצד שני, חשוב להדגיש שמדובר בתלונה בלבד וביטון עדיין לא חשוד בפרשה. “אני רואה חובה מוסרית להציף את הנושא. אני אומרת כאן – לא עוד”.
אם החשדות נגד ביטון יחקרו, הם צפויים לעבור ליאח”ה, שכבר חוקרת או צפויה לחקור אותו בקרוב בעניינים אחרים שבהם הוא חשוד.
תגובת בני ביטון: “ערב החלטת מועצת העיר על שלילת תוארה כמשנה לראש העיר של הגברת אזולאי, היא פונה למשטרה באקט תמוה ומריח רע של סחיטה פוליטית, בליווי תיאורים שלא היו ולא נבראו. אותה גברת פנתה בחודשים האחרונים לרבנים ולאישי ציבור בתחנונים שיבואו לדבר על ליבו של ראש העיר להשאירה בתפקידה. חמור וכואב שהגענו לעידן שבו מנוצלת הרגישות החברתית להטרדות מיניות ככלי לסחיטה פוליטית וציבורית”.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות