כנס מחזורים לדורותיו בדימונה

Pinterest LinkedIn Tumblr +

דימונה עומדת בפני כנס המחזורים הגדול ביותר שאי פעם היה, הכנס יתקיים ב 15 לנובמבר בעיר דימונה.
דימונה שהולידה שמות מאוד מוכרים כמעט בכל תחום עומדת לכנס את כולם בערב בלתי נשכח, ערב גיבוש של כל בוגרי דימונה, מפגש בין דורות בין ילידי דימונה ובין משפחות ותושבים שעברו דרך דימונה וזוכרים לה חסד נעורים.
דימונה ידעה הגירה שלילית גדולה וכמעט כל בוגריה עוזבים את העיר, מעט מאוד מכל מחזור בבתי הספר נשארים בעיר וזאת לאור אפשרויות התעסוקה המדוללות בנגב, בני ביטו ראש העיר הנוכחי עושה כל מאמץ לפתוח מפעלים וסטארטפים בכדי לשמור על בוגריו האיכותיים בעיר אשר מציעה יותר מהרבה ערים אחרות בפריפריה איכות חיים אמיתית בעיר נקייה עם אויר צח.

לקראת המפגש חברו יחד הגיטריסט אבי סינגולדה בוגר ירוחם השכנה ושיר ביטון הדימונאית כוכבת כוכב נולד וביחד הקליטו את השיר סימונה מדימונה.

בין הפעילויות שמזמן המפגש הנוסטלגי ניתן למנות גם סיור בשכונות הוותיקות ובמוקדים בולטים בעיר וביקור בכפר השלום של קהילת העבריים, שם יוכלו להנות המשתתפים מסדנאות לריקוד אפריקאי ולתיפוף. את הערב יחתום הגיטריסט הוותיק אבי סינגולדה במופע האהוב שלו, “אבי סינגולדה וחברים”, ולכבוד כך נכנסו לאולפן שלו לא אחרת משיר ביטון, שביצעה איתו יחד את הקלאסיקה “סימונה מדימונה”.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות