דיון עתירת הקבוצות נגד רפורמת ההתאחדותה ביום רביעי השבוע

Pinterest LinkedIn Tumblr +

בית המשפט המחוזי בתל אביב החליט שב-19.7 יתקיים דיון עתירתן של 7 הקבוצות מליגה א’ נגד יישום הרפורמה. העתירה מבקשת את הקפאת הרפורמה עד 2024/25
שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב, איריס לושי עבודי, קיבלה היום יום ראשון את בקשת בא כוחם של שבע קבוצות כדורגל מליגה א׳, עו״ד רועי רוזן, לדון בעתירתם נגד ההתאחדות לכדורגל בישראל בעניין הרפורמה בליגות א׳ וב׳, וקבעה כי דיון למתן סעד יתקיים ביום רביעי הקרוב, 19.7.את הבקשה באמצעות עו״ד רוזן הגישו העמותה לקידום מועדון הספורט בדימונה, עירוני מודיעין, מ.ס קריית ים, מכבי יבנה, הפועל עירוני הרצליה, הפועל כפר כנא ומ.ס צעירי כפר קנא. בעתירה מתבקש בית המשפט ליתן סעד זמני ולחייב את המשיבה להקפיא את הרפורמה לעונה הנוכחית ולקיים אותה רק החל מעונת 2024/25. בית המשפט כאמור נענה חלקית לבקשה וקבע דיון ליום רביעי הקרוב.
עו”ד רועי רוזן (חגי מיכאלי)עו”ד רועי רוזן (חגי מיכאלי) ראש עיריית דימונה, בני ביטון, אמר כי זו הזדמנות פז מצד ההתאחדות לקבל את הצעת הקבוצות ולפיה הרפורמה תיושם הלכה למעשה רק בעונה הבאה, לחילופין לא להגביל את תקציב הקבוצות ובמקביל להיפגש עם כל נציגי הקבוצות לדון בגיבוש רפורמה חדשה שתהיה עם הסכמה רחבה: ״יש לנו יומיים עד לדיון המכריע ולכן מומלץ מאוד להגיע לקווי יסוד מוסכמים שעמם נגיע לבית המשפט”, אומר ביטון.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות