גנב מונית בדימונה עם צעירה בתוכה

Pinterest LinkedIn Tumblr +

שוטרי מחוז דרום הוזעקו למרדף אחר חשוד בגניבת מונית מתחנת דלק בדימונה, ואף ירו לעבר הרכב. המרדף נגמר לאחר שהחשוד התנגש בניידת משטרה וגרם לפציעה של שוטרת באורח קל
נתין זר נעצר הלילה (שני) בחשד שגנב מונית, בה שהתה נוסעת, בתחנת דלק בדימונה, לאחר שנהג המונית ירד מהרכב על מנת למלא דלק. שוטרים שהוזעקו למקום החלו לרדוף אחר החשוד שנהג במונית וניסו לחסום את דרכו. לאחר שהחשוד ניגח את ניידות המשטרה, ירו השוטרים בגלגלי המונית ובלמו אותה. החשוד נעצר על ידי השוטרים בזירת המרדף, והוא ככל הנראה היה שיכור בעת שביצע את המעשים המיוחסים לו.
בהערכות של שוטרי ולוחמי מחוז דרום נעצר “על חם” חשוד שביצע גניבת מונית ובתוכה צעירה. במהלך המעצר ביצעו השוטרים ירי לכיוון הרכב שסיכן חיי אדם, שוטרת נפצעה באורח קל.
במהלך הלילה התקבל דיווח למוקד 100 של משטרת ישראל מנהג מונית שזיהה חשוד שגונב לו את המונית בתחנת דלק בעיר דימונה.
בהכוונת יחידת התצפיות המחוזית “מגדלור”, שוטרי ולוחמי מחוז דרום מיחידות יואב ויס”מ נגב בשיתוף תחנות דימונה ושגב שלום של המרחב הגיעו תוך דקות ספורות למקום, זיהו את הרכב החשוד והחלו במרדף אחר הרכב שנגנב.
במהלך המרדף החשוד נסע בפראות תוך שהוא מסכן חיי אדם של השוטרים והבחורה שעימו ברכב. השוטרים בפעילות נחושה ומקצועית עצרו את הרכב כאשר הוא ניגח ניידת וכתוצאה מכך גם גרם לפציעה של שוטרת באורח קל.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות