בני ביטון בהודעה מהבידוד

Pinterest LinkedIn Tumblr +

תושבי דימונה היקרים,
אני פונה אליכם לאחר שבועיים של בידוד, שהתבקשתי לבצע בעקבות חקירה אפידמיולוגית שבה נמצא כי בפרק זמן מסויים שהיתי ליד חולה קורונה מאומת.

הבידוד התבקש כאמצעי זהירות, שיבטיח כי לא אסכן את עצמי ואת הסובבים אותי. אמש נבדקתי ע”י צוות מד”א והערב התבשרתי כי תשובת הבדיקה שלילית וברוך ה’ לא נדבקתי בנגיף.

ימים ארוכים ולא פשוטים עברו עליי, אולם במשך ימים אלו המשכתי לעסוק מרחוק בעבודתי הציבורית השוטפת ובעיקר בטיפול במצב החירום בו מדינת ישראל ותושבי דימונה נמצאים , עקב מגיפת הקורונה וכל זאת באמצעות כלים טכנולוגיים שאפשרו לערוך ישיבות עבודה עם כל הנוגעים בדבר- הן ברמה העירונית והן ברמה הארצית.

ניהול המשבר מרחוק הצליח לא מעט בזכות שיתוף הפעולה ההדוק והמוצלח של חברי הנהלת העיר מ”מ ראש העיר הסגנים, חברי מועצת העיר והצוות המקצועי של העירייה, שתפקד באופן ראוי לשבח.

ביום שלישי בע”ה אחזור לשגרת עבודת השטח, שהייתה חסרה לי בימים האחרונים. אני מבקש להודות לכם תושבי דימונה היקרים על התמיכה, העידוד והדאגה לשלומי, בכל יום.

ברגעים האלו, בהם הרעפתם עליי את דאגתכם, ידעתי כי עליי להודות לבורא עולם על שזכיתי במשפחה אוהבת ותומכת. אתם – תושבי דימונה, המשפחה שלי!

מקווה להחזיר לכם רק בשמחות.
אני מאחל לתושבי דימונה בפרט ולכל מדינת ישראל שנצא מהמשבר הפוקד אותנו, בריאים ושלמים.

שלכם
בני ביטון
ראש העיר

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות