עיר גלמפינג תוקם בממשית ליד דימונה

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“העיר הלבנה” – פרויקט שאפתני בו יהיו 250 אוהלי גלמפינג, מתחם הפועות, אוכל ועוד, צפוי לקום בפארק ממשית בסמוך לדימונה. “מדובר בצעד משמעותי נוסף בדרך למהפכה התיירותית בנגב”

פרויקט הקמת העיר הלבנה יצא השבוע לדרך באופן רשמי עם חתימת הסכם בין עיריית דימונה ומנהל מקרקעי ישראל.

המתחם הענק הולך להציע שילוב של אירוח השילוב של תרבות ומוזיקה. על פי היזמים, “הליקון כנען” וחברת “פרומרקט”, מדובר בבית מלון מדברי עם 250 אוהלי גלמפינג, שיכלול גם אמפיתיאטרון להופעות ואירועי מוזיקה, אזור מסיבות ופסטיבלים, גלריות אמנים, מתחם מסעדות ו-food truck.

הפרויקט שמוערך בהשקעה של כ-185 מיליון שקלים, יוקם בפארק ממשית. התכנית משתרעת על פני כ-130 דונם ומיועדת להוות מנוף לפיתוח התיירות באזור כולו. כמו כן, מתחם ההופעות והמסיבות יפותחו כך שיהיו מנותקים מכפר הנופש ויאפשרו כניסה נפרדת לאורחים אשר אינם לנים בכפר.

“אנו גאים להציג את פרויקט העיר הלבנה מלון הגלמפיניג היוקרתי הגדול ביותר במזרח התיכון”, אומר בני ביטון, ראש עיריית דימונה. “מדובר בצעד משמעותי נוסף בדרך למהפכה התיירותית בנגב. הפרויקט האקסקלוסיבי ימשוך אליו אלפי מבקרים מהארץ ומהעולם ויחזק את העיר והאזור כולו. אני מודה לחברות פרומרקט והליקון כנען על שיתוף הפעולה ועל ההשקעה הרבה בפרויקט הייחודי. אני מודה לשר התיירות חיים כץ, וקודמו השר לשעבר יואל רזבוזוב, מנכ”ל משרד התיירות דני שחר, מנהל מקרקעי ישראל, ינקי קוינט, מנהל מחוז הדרום, שי קרפ ולכל צוות המחוז. יחד נעשה היסטוריה בנגב המזרחי”.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות