ניר קלינגר חתם ב-מ.ס דימונה מליגה א’

Pinterest LinkedIn Tumblr +

מינוי מפתיע בכדורגל הישראלי. לאחר משא ומתן שנמשך מספר שבועות בין קבוצת מ.ס דימונה מליגה א’ לניר קלינגר, נחתם ביום חמישי, הסכם לפיו קלינגר יהיה המנהל המקצועי של הקבוצה בעונה הבאה. קלינגר כזכור, פתח את העונה החולפת כמאמן הפועל חיפה.
קלינגר, שיהיה הסמכות המקצועית והבלעדית בקבוצה בפרט ובכדורגל בעיר בכלל, אמר לאחר ההודעה: “אני מודה לראש העיר בני ביטון על הפניה אלי והאמון בי. אני רואה בתפקידי זה שליחות לצד אתגר בהבאת הישגים למועדון. כבוד הוא לי להיות חלק מהכדורגל בעיר ולו כדי להצמיח כאן כישרונות צעירים לצד הישגים״.
ראש עיריית דימונה, בני ביטון, שהיה שותף מלא בהבאתו של קלינגר לצד חבר מועצת העיר מחזיק תיק הספורט אסי איפרגן, מנכ״ל רשות הספורט רועי אמנו ומנכ״ל הקבוצה, אלון ריף, אמר: ״זהו רגע היסטורי לעיר שמאמן בכיר בליגת העל מוכן לבוא לקבוצת מ. ס דימונה ולשדרג אותה”
קלינגר כבר יתחיל לעבוד השבוע על בניית תשתית מקצועית ונראה כי המינוי הראשון יהיה בעמדת המאמן, כשהמועמד המוביל הוא שמעון ביטון – שחקן העבר של הפועל באר שבע, ששימש בעבר כעוזרו של קלינגר בתקופה שזה אימן בהפועל באר שבע. ביטון לאחר מכן אימן מספר שנים בליגות הנמוכות בהפועל ערד, הפועל מרחבים, עירוני כסייפה ומ.ס דימונה – אותה הוביל לעליה מליגה ב’ לליגה א’.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות