מטריקס תקים מרכז פיתוח בדימונה

Pinterest LinkedIn Tumblr +

ענקית הטכנולוגיה מטריקס הופכת לחברת ההיי-טק הגדולה הראשונה שמקימה משרדים דרומית לבאר-שבע: קמביום, מבית מטריקס תחנוך במרץ מבנה חדש למשרדי חברת פיתוח התוכנה – בדימונה,  בכך יצא לדרך מרכז ההיי-טק החדש בעיר שצפוי לקלוט חברות מהמרכז ומאות עובדים בכל התחומים

בני ביטון, ראש העיר דימונה: “כשהגעתי לתפקיד צחקו ואמרו דימונה וירוחם לא יגיעו לשום מקום! היום הן ערים מתפתחות. הנגב עם חזון אדיר! רק תנו לנו לעבוד. הרשויות המקומיות יודעת להתנהל ואנחנו לא רוצים להיות תלויים לעד ברשות הארצית. אני שמח להיות נוכח במעמד הנחת אבן הפינה למרכז הפיתוח והמשרדים של חברת קמביום בדימונה! מרכז הפיתוח הינו סנונית ראשונה של מיזמי החדשנות המקודמים בדימונה ואבן דרך משמעותית בצמיחת העיר והמרחב! המרכז עתיד להעסיק כ-100 עובדי פיתוח ולהכשיר את הדור הטכנולוגי הבא של הנגב.

קמביום, חברת בת של מטריקס, הינה חברת תוכנה מובילה שצומחת בנגב ומקימה את הבית החדש שלה בדימונה. החברה מומחית לפיתוח מערכות תוכנה מקצה לקצה, החל משלב האפיון, המשך בפיתוח התוכנה וכלה בבדיקות, אוטומציה ותמיכה. בהובלתה מפותחים מיזמים גדולים בעולם העסקי, הממשלתי והפרטי. אני מאחל לחברה בהצלחה ואני רואה בה מעסיק מרכזי בדימונה. אין לי ספק, כי אחריה תגענה לכאן כוד ועוד חברות דומות לה ויחד נצעיד את העיר קדימה לעבר עולם ההייטק”.

כחלק מהפיכתה של דימונה למובילה עולמית בתחומי התעשייה המתקדמת והקמתם של מרכזי חדשנות וטכנולוגיה, נענתה חברת פיתוח התוכנה ‘קמביום’ מבית מטריקס לפניית עיריית דימונה ותנועת אור להרחיב את פעילותה.

טקס חגיגי נערך  לקראת הכניסה הצפויה במרץ למבנה החדש של החברה. האירוע נערך במעמד ראש העיר בני ביטון, מנכ”ל מטריקס מוטי גוטמן ומייסד תנועת אור, רוני פלמר לצד בכירים מהרשות המקומית ומהמפעלים המובילים באזור.

אחרי שנים של פעילות והתפתחות בעיירה ירוחם, חברת פיתוח התכונה ‘קמביום’ תעבור למשרדים חדשים במתחם דימרי סנטר במרכז דימונה. מדובר באירוע היסטורי, שכן זו הפעם הראשונה שחברת הייטק בסדר גודל כמו של מטריקס מקימה משרדים דרומית לבאר שבע. המעבר צפוי להתבצע בחודש מרץ הקרוב.

קמביום נוסדה בשנת 2010 על ידי דוד ושירה זלצר. כיום החברה מעסיקה כ-80 אנשי צוות – כולם תושבי הנגב (ירוחם, באר שבע, דימונה, נתיבות, אופקים, ערד, רמת הנגב ועוד). מעצם היותה ממוקמת בדרום הארץ החברה מביאה רוח חלוצית לאיזור ונהנית מכח אדם איכותי וממגוון אנושי המורכב ממהנדסי תוכנה מובילים, מהנדסי מערכות מידע, מעצבים, מנהלי פרויקטים ומפתחים מיומנים המורכבים מכוחה של הקהילה המקומית.

מתחם דמרי סנטר הוקם על ידי י.ח דמרי והוא משתרע על כ-8,000 מטר. הוא כולל מתחם משרדים עסקי לצד שטח מסחרי לקמעונאות ולמעשה מהווה בשורה לתושבי העיר והסביבה, כאשר עם הקמתו הגיעו לעיר רשתות רבות וחברות מגוונות ששיפרו את איכות החיים והגדילו את אפשרויות התעסוקה.

 

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות