מאי פיאמנטה מדימונה, גייסה מיליון דולר לסטארטאפ.

Pinterest LinkedIn Tumblr +

מאי פיאמנטה, יזמית רק בת 21 מדימונה, גייסה מיליון דולר לסטארטאפ Vee שהקימה, הסטארטאפ מספק לארגונים מערכת חכמה דרכה ניתן לנהל עשיה חברתית של הארגון.

חברות גדולות במשק הישראלי ובעולם כולו הבינו שהתרומה לחברה הוא נדבך חשוב בעמודהשדרה של החברה, וחברות רבות בעולם מקדישות חלק מה תוכנית העיסקית שלהם כתרומה לקהילה, תהליך שבסופו של דבר תורם חזרה לנתרמים בסיפוק גבוה ובמישוש עצמי וביצירת תדמית חיובית לחברה.

הטכנולוגיה של Vee מחברת בין חברות וארגונים שמעוניינים להתגייס למען הקהילה לבין פעילויותה תנדבויות ומאפשרת לנהל מרחוק את כל הפעילות כולל לוגיסטיקה, תיאומים, חלוקה לצוותים ומשובים וכל זאת באופן אוטומטי ועצמאי. מנהל כוח האדם בוחר מבין מגוון אפשרויות ההתנדבות את אלו המתאימות לרוח הארגון ויכול גם להוסיף יוזמות אחרות ומציע אותן לעובדים.

אפליקציה מתאימה עבור העובדים את הזדמנויות ההתנדבות לפי העדפותיהם וכישוריהם. המשתתפים בפעילות יכולים באמצעות אפליקציה ליצור קבוצות התנדבות עם עמיתים, לנהל יומן ולשתף את החוויה שלהם ברשתות החברתיות.עבור העמותות והארגונים האפליקציה פותחת ממשק דרכו מנוהלת ההתנדבות. המתנדבים יכוליםלנהל את כל צרכיהם, מכל מקום ובזמן אמת.

הסטרטאפ Vee הוקם ומנוהל על ידי מאי פיאמנטה דימונאית שלמרות גילה הצעיר היא בעלת ניסיון מגוון במיזמים חברתיים לקידום נשים ובנות נוער, הדרכת שגרירים וארגונים בינלאומיים, גיוס הון לגן שעשועים לילדים עם מוגבלויות, ימי התנדבות בינלאומיים ועוד. אליה חברו גיל אמסלם, בעל ניסיון כמוביל צוותי פיתוח בנס ואמדוקס ופעיל חברתי ואבי אמור, יוצא יחידת מודיעין, מנהל מכירות ותפעול ראשי באיקאה ישראל ומייסד עמותת “נחלי אמונה” לחלוקת מזון לנזקקים. החברה פועלת בשרונה בתל אביב ומעסיקה 12 עובדים.

לדברי מאי פיאמנטה, התפרצות הקורונה וההשפעות הכלכליות והחברתיות שלה יצרו פערים אדירים בין חברות שמשגשגות בתקופה זו לבין מי שנקלעו למצב קשה המאיים על עצם קיומם. ארגונים רבים מעוניינים לסייע לקהילה בתקופה הזו, אולם נתקלים בקשיים להוציא זאת לפועל בשל העבודה מרחוק והמגבלות הרבות ומנגד עמותות נמצאות במצב שאינן יכולות לקדם את עצמן כראוי. הפלטפורמה שהקמנו מסייעת לרבים להצטרף ולהוביל יוזמות חברתיות ולארגן זאת בצורה פשוטה ויעילה. הגיוס שהשלמנו יאפשר לנו לגייס עובדים נוספים, להרחיב את פעילות המחקר ואת שיווק המוצר בארץ ובארה”ב תוך התאמה למשובים ולצרכי הלקוחות

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות