כתב אישום נגד תושב דימונה בגין ניסיון רצח סוחר תכשיטים

Pinterest LinkedIn Tumblr +

כתב אישום הוגש נגד שני שטרית, בן 40 מדימונה, בגין ניסיון רצח של סוחר תכשיטים. על פי כתב האישום, הקורבן נדקר כששהה ברכבו, פתח את דלת הרכב וקפץ ממנו. הקורבן טרם יצא ממצב של סכנת חיים
כתב אישום הוגש היום (חמישי) בבית המשפט המחוזי בבאר שבע נגד שני שטרית, בן 40 מדימונה, בגין ניסיון רצח של סוחר תכשיטים. על פי כתב האישום שהוגש על ידי עו”ד שולי רוטשילד, בין שטרית לקורבן הייתה היכרות קודמת על רקע עיסוקם בתחום התכשיטים והשניים אף ביצעו ביניהם עסקאות קודמות של מכר זהב.

כתב אישום נגד גבר בן 40 מדימונה בגין ניסיון הרצח בשוק בבאר שבע
כתב אישום יוגש נגד גבר בן 40 תושב דימונה בגין ניסיון רצח סוחר תכשיטים מחברון בסמוך לשוק העירוני בבאר שבע. כזכור, אירוע האלימות אירע בזמן ביקורו של השר איתמר בן גביר בעיר
תב אישום יוגש נגד גבר בן 40 תושב דימונה בגין ניסיון רצח בסמוך לשוק העירוני בבאר שבע. כזכור, אירוע האלימות אירע בזמן ביקורו של השר איתמר בן גביר בעיר, בשעה שקיים דיון עם המשטרה על הפשיעה בעיר. ניסיון הרצח אירע לפני חודש, בתאריך 26/1/23, סמוך לשעה 13:30, אז התקבלו דיווחים במשטרת ישראל אודות פצוע דקירות בסמוך לשוק העירוני בבאר שבע. כוחות מד”א שהוזעקו למקום פינו את הקורבן, סוחר תכשיטים בן 35 תושב חברון, למרכז הרפואי סורוקה כשהוא במצב קשה כשנשקפת סכנת חיים ממשית לחייו. שוטרי תחנת באר שבע שהגיעו למקום אספו ממצאים ופתחו בסריקות לאיתור החשוד שעזב את זירת האירוע, וביצעו פעולות חקירה נוספות שבמהלכן נודעה זהותו של החשוד שנעצר שעות ספורות לאחר מכן.
צוות החקירה המיוחד שהוקם בתחנת באר שבע אסף ראיות וממצאים, אשר קושרים את החשוד בן 40, תושב העיר דימונה, לביצוע המעשה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת על ידי בית המשפט ובתום החקירה ובהתאם לממצאיה, הוארך מעצרו של החשוד עד מחר לצד הגשת הצהרת תובע כנגדו. מחר יוגש נגד החשוד, ע”י פרקליטות מחוז דרום, בהתאם לתשתית הראייתית, כתב אישום ובקשת המשך מעצרו עד תום ההליכים.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות