התיק נגד ראש העיר דימונה בעניין הטרדה מינית נסגר מחוסר אשמה

Pinterest LinkedIn Tumblr +

כפי שהערכנו בזמנו כאן באתר אכן לא היו דברים מעולם וביום חמישי הודיעה הפרקליטות הודיעה על סגירתו מחוסר אשמה של התיק נגד ראש העיר דימונה, בני ביטון, שנחקר בחשד להטרדה מינית. לדברי המתלוננת נגד ביטון, אילנה אזולאי, שהיתה חברת מועצת העיר בדימונה. היא סיפרה כי ראש העיר הטריד אותה מילולית במקרים רבים והפנה אליה הצעות בעלות אופי מיני. ביטון הכחיש את הטענות ואמר כי התלונה נובעת מסכסוך בינו לבין אזולאי, שהודחה מתפקידה ביוזמתו יום לאחר שהגישה את התלונה נגדו.
מפרקליטות מחוז הדרום נמסר כי “לאחר בחינת חומר הראיות ומכלול נסיבות העניין, לרבות ריאיון עם המתלוננת במשרדי הפרקליטות וכן השלמת חקירה שביצעה המשטרה לבקשת הפרקליטות, הגיעה הפרקליטות למסקנה כי אין ראיות המצדיקות הגשת כתב אישום. לפיכך הוחלט לגנוז את התיק בעילה של חוסר אשמה”.
ביטון מסר בתגובה לסגירת התיק: “היה לי ברור מלכתחילה שמדובר בעלילה פוליטית, לכן המשכתי בעשייה למען דימונה ובלילות ישנתי בשלווה. ישר כוח למערכת החוק והמשפט, על עבודתה המסורה לחשיפת הצדק”.
עורכי דינו גדעון פישר, ארז אבוהב וג’קי בריי מסרו: “כפי שטענו מלכתחילה, התלונה הוגשה ככלי ניגוח פוליטי, והצלחנו להבהיר זאת לגורמים הרלוונטים. חשוב שנבחרי ציבור יידעו, שדמם אינו הפקר. קל וחומר, כאשר מועדי הבחירות עלולים להוות מניע למהלכים, שלא יצלחו”.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות