דקל ששונקר מדימונה הוא החשוד בביצוע עבירות מין בנשים תוך הפצת מחלת האיידס

Pinterest LinkedIn Tumblr +

בית המשפט התיר לפרסום כי דקל ששונקר, תושב דימונה בן 31, הוא הגבר שנעצר לפני יומיים בחשד להדבקה מכוונת ב-HIV של נשים שהכיר ברשת. מאז מעצרו התקבלו תלונות נוספות. לפי העדויות הוא הציג את עצמו כתורם ארוחות לנזקקים. לפי עדות אחת הנשים היא מספרת התחלנו להתיידד, ואז סימם אותם בדירה, בתה של אחת מהן הייתה בבית. השנייה היא בת הזוג של האישה שהעניקה לו קורת גג. השלישית התעוררה וגילתה שהוא מעליה. הרביעית סיפרה לו שעברה אונס לפני שתקף אותה. 4 נשים הגישו השבוע תלונות במשטרה על דקל ששונקר. כעת הן מספרות על הטראומה ועל האימה שחוו כשגילו שהגבר שתקף אותן הוא נשא HIV. עורך דינו של ששונקר: “מכחיש את החשדות”
מפקד מרחב לכיש נצ”מ ברק מרדכי, החליט בהערכת מצב מיוחדת על הקמת צוות חקירה מיוחד שילווה את המתלוננות יחד עם גורמי מקצוע נוספים. בית המשפט האריך את מעצרו
דקל ששונקר בן ה-31, תושב דימונה, הוא החשוד שניצל נשים שהכיר ברשת החברתית וביצע בהן עבירות מין חמורות, כל זאת תוך חשד להפצת מחלת האיידס, כך הותר לפרסום הבוקר (חמישי)מהמשטרה נמסר כי מפקד מרחב לכיש נצ”מ, ברק מרדכי, החליט בהערכת מצב מיוחדת הוחלט על הקמת צוות חקירה מיוחד שילווה את המתלוננות יחד עם גורמי מקצוע נוספים, וינהל את החקירה במטרה להביא את החשוד לדין בגין העבירות המיוחסות לו. בדיון הארכת מעצרו שנערך מוקדם יותר היום, נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה לפרסם את פרטיו של החשוד ולהאריך את מעצרו עד לתאריך 5.12.21. מחקירה עולה החשד כי ישנן נשים נוספות מאזורים שונים ברחבי הארץ, שנפגעו ע”י החשוד שפעל בדפוס פעולה דומה לאורך החודשים האחרונים ופרסם פוסטים באמצעות פרופילים פיקטיביים ברשת החברתית.
באמתלות שונות פרסם כי הוא מחפש ליצור קשר עם נשים, תוך שמכוון עפ”י החשד לנשים בעלות מצב סוציואקונומי נמוך. לאחר יצירת הקשר הראשוני, פיתה עפ”י החשד את אותן נשים למפגשים עמו בעבור תשלום עבור שירותיהן, ובשלב זה כאמור נהג לבצע בהן את העבירות.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות