דימונה כתומה, שיעור הילדים שחוסנו נמוך

Pinterest LinkedIn Tumblr +

לאור שיעורי התחלואה הגבוהים בדימונה ושיעור התחסנות נמוך במיוחד בקרב גילאי 5-11, ההערכה היא כי החל ממחר מיום שני -היום – תעבור מערכת החינוך ללמידה מרחוק. ומה המצב בבאר שבע? נכון לתחילת השבוע מאושפזים בבית החולים “סורוקה” 20 חולים, מהם 14 במצב קשה

התחלואה ממשיכה לעלות ועם ציון של 6.2 במודל הרמזור, ילדי דימונה ככל הנראה יחזרו ללימודים בזום.
נכון ליום ראשון דימונה מוגדרת כעיר כתומה עם ציון 6.2, כאשר מספר החולים הפעילים בה עומד על 108 מתושבי העיר.
שיעור ההתחסנות בקרב האוכלוסייה הבוגרת בדימונה עומד על 80 אחוז במנת החיסון הראשונה, 75 אחוז במנת החיסון השנייה ו-56 אחוז במנת החיסון השלישית, נתונים המציבים את העיר כמובילה בשיעורי ההתחסנות מבין כל הערים באזור הנגב, אך בקרב גילאי 5-11 שיעורי ההתחסנות הם נמוכים ביותר ועומדים על כ- 14 אחוז בלבד.
מעיריית דימונה נמסר כי צפויה להתקיים הערכת מצב בעירייה באשר להפעלת מערכת החינוך בעיר לאור נתוני ההתחסנות הנמוכים של הגילאים הצעירים בבתי הספר ובגני הילדים ולאור העובדה שדימונה, על פי נתוני משרד הבריאות, נכון לבוקר זה, מוגדרת כעיר כתומה. ההערכה היא, כאמור, שאם נתוני ההתחסנות של הילדים לא יעלו באופן דרסטי תעבור מערכת החינוך החל מהיום למתכונת של למידה מרחוק.
עם זאת, ההערכה היא שבשני בתי ספר בעיר, “נווה עמרם” ו”יצחק שדה”, בהם שיעור התחסנותם של התלמידים הוא גבוה יחסית, תתאפשר ככל הנראה למידה פרונטלית.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות