אופירה אסייג ברור שאני מתגעגעת לדימונה

Pinterest LinkedIn Tumblr +

בסשן שאלות ותשובות בו נשאלה על ילדותה, אסייג כתבה: “דימונה עיר ילדותי, ברור שאני מתגעגעת, האחיות האהובות שלי גרות שם וההורים שלי ז”ל קבורים בדימונה. דימונה בליבי לעד. דרך ארוכה שהתחילה מגיל 10. זה הגיל שהתחלתי לעבוד ולא הפסקתי לרגע לחלום, לשאוף, להתמיד, לא לנוח לשנייה”

אסייג כתבה: “דימונה עיר ילדותי, ברור שאני מתגעגעת, האחיות האהובות שלי גרות שם וההורים שלי ז”ל קבורים בדימונה. דימונה בליבי לעד. דרך ארוכה שהתחילה מגיל 10. זה הגיל שהתחלתי לעבוד ולא הפסקתי לרגע לחלום, לשאוף, להתמיד, לא לנוח לשנייה”.

על השגרה שלה סיפרה: “אני מתאמנת אצל לאה שנירר לפחות פעמיים בשבוע, לפעמים 3 או 4….תלוי”, עוקבת כתבה לה “רק להגיד לך כשאהיה גדולה רוצה להיות אופירה אסייג. מים, חלבונים ספורט, מדי פעם פחמימות קלות וזה לא פשוט”, המגישה ענתה: “נשמה שלי, תהיי את. תזכרי: בביטחון בביטחון”. ומה הסוד כדי להצליח? “שאלה מצוינת: להחליט, להתמיד ולעשות”.
אחד העוקבים שאל: “מגיע ממקום דומה לזה שאת הגעת, איך רכשת ביטחון כזה? למרות הפערים שהיית צריכה לגבור עליהם”. היא השיבה בפליאה: “פערים? מעולם לא ראיתי את זה באופן הזה. תחשוב מדויק ובלי רעשי רקע ומחשבות מיותרות. הביטחון? מאמא שלי ז”ל, ללכת זקוף והשאר מאחורייך”.

שתף ברשתות החברתיות.

התגובות סגורות